Lekcje przez Skype

ENGLISH | POLSKI | РУССКИЙ

 

Paweł oferuje prywatne lekcje za pośrednictwem Skype. Teraz możesz studiować jazz w zaciszu własnego domu. Lekcje przez Skype to nowy, świetny sposób studiowania jazzu online. Pierwsza lekcja za darmo, bez zobowiązań.

Pawel Grudzien - composer & pianistPaweł studiował skrzypce i fortepian w Krakowie. Od ośmiu lat mieszka w Dublinie, gdzie współpracuje z wieloma artystami, jak Jaimi Nanci, Mary Coughlan i Neil Watkins. Koncertował solo i z wieloma formacjami muzycznymi m. in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Finlandii, Szwecji, Ameryce i Ghanie.

Paweł jest wieloletnim studentem nowojorskiej legendy jazzu, pianisty i prof. Berklee Dave’a Franka, wybitnego studenta Lenniego Tristano. Lennie, jako pierwszy z wielkich mistrzów jazzu, stworzył system nauczania improwizacji. Paweł używa tego samego systemu, z powodzeniem ucząc studentów na całym świecie.

Lekcje są prowadzone w jezyku polskim, angielskim lub rosyjskim. Płatnosc przez Paypal lub BitCoin.

W każdym człowieku znajduje się źródło muzyki, bezkresne jak ocean i niepowtarzalne jak odcisk palca. (Dave Frank, pianista i pedagog, Nowy York)

 

Aby dowiedzieć się więcej skorzystaj z poniższego formularza.